کشنده ولوو FH16

خرید کامیون ولوو fh16|جمشیدی دیزل

کامیون های ولوو از باکیفیت ترین و بهترین های این صنعت در تمام جهان هستند. در میان رانندگان ایرانی نیز کشنده های ولوو FH از محبوب ترین ها و بهترین های کامیون در ایران به حساب می آیند.

کشنده های ولوو FH500 یکی از قوی ترین کشنده های موجود در ایران است که کاملا با شرایط جاده های کشور و شرایط آب و هوایی ما وفق دارد.

ولوو که یک شرکت سوئدی است در ابتدای کار با هدف تولید کامیون ها و خودروهای مقاوم در برابر شرایط سرد هوایی کشور سوئد و جاده های ناهموار آن شروع به کار کرد. ولوو با تکیه به دانش و تجربه های چندساله ی خود، علاوه بر دست یابی به هدف اولیه خود اکنون برندی سرشناس و بسیار قابل احترام در سراسر جهان است.

FH500 که یکی از بهترین کامیون های حال حاضر در کشور است به عنوان یکی از قویترین کشنده ایران محسوب میشود و در بین رانندگان کامیون های کشور نیز بسیار محبوب و پرطرفدار است. کامیون های سری FH به چندین نوع و مدل تقسیم بندی میشوند که FH16 که در نمایشگاه سال 96 کامیون های ایران رونمایی شد از بهترین و جدیدترین کامیون های هوشمند ولوو محسوب میشود.

اخیرا مدل 2019 این کشنده به بازار جهانی معرفی شد که با قویتر کردن موتور و مقاومت سازه و محور های این کامیون توانسته است بار دیگر در میان بازار جهانی رتبه ای بالا را کسب کند.

کشنده اسکانیا که یکی دیگر از کامیون های محبوب در میان رانندگان جهان و ایران است همیشه یکی از رقبای کشنده ولوو بوده و همواره با یکدیگر مقایسه میشوند.

یکی از مواردی که همواره کارشناسان فنی این حوزه به آن اشاره میکردند کوچک بودن کابین اسکانیا و وسایل کابین مانند یخچال و … در مقایسه با کشنده های ولوو بود. اما علی رقم کوچک بودن فضای کابین های اسکانیا، در بحث کیفیت سازه های کابین اسکانیا بالاترین رتبه را در کیفیت و مرغوبیت سازه ها دارد.

ولوو هم با توجه به این تفاوت ها تمام سعی خود را به کار گرفت و توانست در سری های FH500 و FH16 اقدام به ساخت کابین هایی با کیفیت بالاتر کند و علاوه بر این ها محل قرارگیری راننده را به گونه ای تنظیم کند که تقریبا دیگر هیچ نقطه ی کوری برای کشنده های ولوو وجود نداشته باشد.

علاوه بر این ها سازه و فضای بار کامیون های ولوو از ابتدا تاکنون در رده ی ظرفیت دار ترین های اروپا است.

با تمام این اوصاف کامیون های FH16 به صورت بسیار محدود در ایران مونتاژ و تحویل داده شده است و هنوز کامیون های کشنده  FH500 به عنوان یکه تازان کارخانه ی بزرگ ولوو در ایران هستند.

کشنده های سری اف اچ همچنان در میان قویترین کامیون های ایران قرار دارند و از لحاظ هوشمندی و دیگر استانداردهای جهانی همچنان بالاترین امتیاز را کسب میکنند.

اما در هرصورت دیگر تکنولوژی های روز دنیا که در سری های جدید ولوو قرار گرفته به ایران نرسیده است.

البته به غیر از ولوو برندهای بسیار دیگر همچون اسکانیا، بنز و … وجود دارند که هر سال مدل جدید با قابلیت های تازه ای را معرفی میکنند و امکان این وجود دارد که روزی امکان عرضه ی آن ها در کشور فراهم شود و ایران بتواند بار دیگر به رتبه بالاترین رتبه ی پخش و ترانزیت محصولات در منطقه دست یابد.

گروه مشاوران جمشیدی دیزل که سال هاست به صورت مستمر با فعالیت در حوزه ی خرید و فروش نقد و اقساط انواع کشنده ها و ساخت اتاق های باری و جک های مختلف فعالیت داشته میتواند شما را برای خرید هر برند از کامیون ها به صورت حضوری و غیرحضوری مشورت دهد.

خرید کامیون ولوو fh16|جمشیدی دیزل

در صورتی که قصد خرید کشنده های بنز، اسکانیا، ولوو و … را دارید میتوانید با برقراری تماس از قیمت روز نقد و اقساط و مزیت ها و معایب بین مدل های متفاوت آن به صورت کامل مطلع شوید.

اگر به جدول زیر توجه کنید تمامی اطلاعات کشنده FH500 ولوو نمایش داده شده که از نظر مقایسه ی توان آن با کشنده FH16 ولوو تفاوتی چشمگیر و قابل توجهی دیده نمیشود اما از نظر قابلیت ها و آپشن های هوشمند کمی این تفاوت مشخص تر و محسوس تر است.

خرید کامیون ولوو fh16|جمشیدی دیزل
خرید کامیون ولوو fh16|جمشیدی دیزل