بهترین خودروی ون در ایران

ون برلیانس هایس آمبولانس

قیمت نقدی ون ۴۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان می باشد 

اقساطی 

۲ ساله : ۲۲۴میلیون تومان پیش و ۲۴ قسط ۱۱میلیون تومانی 

۳ ساله : ۲۳۰ میلیون تومان پیش و ۳۶ قسط ۸ میلیون تومانی 

تحویل ۲ روزه می باشد سند بنام خریدار میگردد

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۳۲۱۹۲۷۰

۰۹۱۹۴۹۱۴۳۵۷

۰۲۱۵۵۲۵۳۱۹۶

چند سالی است که خودروهای ون در ایران اهمیت و جایگاه خاص خود را پیدا کردند. در گذشته خرید ون مسافرتی در ایران امری متداول بود اما رفته رفته با بالا رفتن جمعیت و نیاز به استفاده از ون های متفاوت تر برای استفاده در در خطوط تاکسیرانی شهری و حتی خطوط بین شهری به انواع خودرهای ون موجود در بازار ایران هر سال اضافه میشد.

به همین علت اکنون برای خرید ون مناسب که از کیفیت بالا برای استفاده طولانی مدت برخوردار باشد در میان نام ها و برنده های متفاوت حال حاضر نیاز به دقت بسیار بالا و تجربه ی کافی دارد.

به همین علت گروه مشاوران جمشیدی دیزل در این مطلب از میان ون ها و مینی ون های موجود در ایران پرفروش ترین گزینه ها و بهترین گزینه را معرفی خواهد نمود.

یکی از نام های آشنا در بازار ون کشو ون نارون است. این ون توسط کارخانه ی کینگ لانگ چین تولید شده است. کمپانی که حتی در چین هم چندان شناخته شده نیست و از اعتبار پائین برخوردار است.

اما از سال 86 گروه بهمن به علت وجود شرایطی خاص در کشور از میان گزینه های آن زمان ون نارون را انتخاب کرد و به بازار ایران وارد نمود. ون نارون با استفاده از موتور 4 سیلندر و  توان 100 اسب بخار در گروه ون های ضعیف قرار گرفته است. ظرفیت آن 11 نفر و وزنی معادل 1.7 تن نمیتواند توسط یک چنین موتوری از سرعت و شتابی برخوردار باشد.

ون دلیکا یکی دیگر از خودروهای ون موجود در ایران است که اگر با سوال ون دلیکا بهتر است یا نارون مواجه شویم بی درنگ پاسخ ون نارون است.

ون های دلیکا تولید کشور تایوان هستند و موتوری دولیتری با قدرت 89 اسب بخار دارند. این نوع از ون ظفیت های متفاوتی را بین 7 تا 11 نفر ارائه میدهد و مدل های آن در سه دسته ی لوکس،اقتصادی، کلاسیک با قیمت های متفاوت قابل خریداری است.

تا به اینجا که صحبت شد خودروهای ون بازار ایران که به صورت وارداتی به ناوگان حمل و نقل اضافه شده اند در دسته ی خودرهای ون بی کیفیت قرار دارند.

به همین علت بود که ایران خودرو دیزل به فکر ساخت خودروی ون مطابق با استانداردهای روز افتاد.

خودروی ون وانا که با کمک متخصصان چینی تولید میشود تقریبا شبیه به ون مسافرتی تویتا با نام هاینس است.

ون های وانا با موتور 2.5 لیتری و قدرت 136 اسب بخار در صدر جدول ون های پرطرفدار ایران قرار دارد که از لحاظ کیفیت بدنه و طزاحی و قطعات داخلی، ون های  دلیکا و نارون قابل مقایسه با آن نیستند.

ون های وانا با استاندارد یورو 4 که بالاترین استاندارد آلایندگی حال حاضر دنیاست برخوردار بوده و مصرف سوخت متعادل 11 لیتر در هر 100 کیلومتر از دیگر مزایای ون واناست.

مدل های سال 98 آن از لحاظ کیفیت بدنه و ترمز های هیدرولیک و صندلی و مانیتورها … به سطح بالاتری رسیده که این نشان از تلاش سازندگان برای ارتقاء کیفیت محصول خود دارد.

از دیگر مزایای ون های تولید ایران خودرو دیزل پشتیبانی کامل قطعات آن است که در دیگر مدل های نام برده این امکان نیز فراهم نیست.

برای اطلاع از شرایط فروش ون وانا ایران خودرو و قیمت ون وانا صفر میتوانید با مراجعه به صفحه ی محصولات مطلع شوید.